دسته‌بندی نشده

ترند اکسسوری‌های تابستان ۲۰۲۳

افراد برای داشتن استایل بهتر، به روزترین ترند‌ها را در شبکه‌های مجازی، وب‌سایت‌ها و مجله‌های مد دنبال می‌کنند. ما در مجله‌ی کمد همیشه به این بخش می‌پردازیم تا در هر فصل، به شما در انتخاب‌ استایل‌های جدید و ترندی کمک کنیم. یکی از مهم‌ترین بخش‌های استایل، اکسسوری‌ها هستند. اکسسوری‌ها معمولا به عنوان امضای شخصی استایل هر فرد شناخته می‌شوند. با استفاده از اکسسوری‌ها می‌توانیم استایل‌هایی منحصر به فرد بسازیم. در این مطلب کمد به معرفی ترند تابستان ۲۰۲۳ پرداختیم تا استایل‌ تابستانه‌ی خود را متفاوت‌تر و زیباتر بسازید.

ترند تابستان عکس ۲۰۲۳
ترند تابستان عکس ۲۰۲۳
اگر هنوز نمی‌دانید در تابستان امسال از چه اکسسوری‌هایی استفاده کنید، این مطلب برای شماست تا برای خرید و نحوه‌ی استایل کردن آن‌ها اطلاعاتی به روز کسب کنید. همچنین می‌توانید با آیتم‌های موجود در کمد خود از ترند اکسسوری تابستان ۲۰۲۳ پیروی کنید.

اکسسوری تابستان ۲۰۲۳
اکسسوری تابستان ۲۰۲۳
اکسسوری‌ها شامل عینک، زیورآلات، عطر، کیف، کفش و کمربند هستند که در چرخه‌ی ترند‌ به این موارد گاهی اضافه یا از آن‌ها کاسته ‌می‌شود. در ترند تابستان امسال، اکسسوری‌ها تأثیر به سزایی در تغییر اوت‌فیت‌های روزمره دارند. در ادامه به بررسی این آیتم‌ها خواهیم پرداخت. در مجموع تعدادی از زیورآلات و اکسسوری‌ها در ترند تابستان ۲۰۲۳ بسیار تکرار شده‌اند که در ابتدا به اختصار آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

اکسسوری های ترندی تابستان
اکسسوری های ترندی تابستان
لیست اکسسوری‌های پرتکرار ترند تابستان ۲۰۲۳
آیتم‌های حصیری: هر نوعی از اکسسوری، از کلاه گرفته تا کیف و کفش همه در این ترند دیده می‌شوند. آن‌ها علاوه بر رنگ مناسب فصل، دارای الیاف طبیعی هستند و به خاطر بافت خود برای فصل تابستان بسیار مناسبند.

اکسسوری های حصیری
سگک‌های بزرگ: سگک‌ بزرگ، ترندی برای کمربند‌هاست که از ترند Y2K بازیابی شده است. بازگشت این سگک‌ها از دهه‌ی ۹۰ میلادی به اکسسوری‌های تابستان ۲۰۲۳ ، نشانه‌‌ی چرخش ترندها در طول زمان است.

کمربند سگک بزرگ
کمربند سگک بزرگ
کمربند سگک بزرگ
کمربند سگک بزرگ
کمربند سگک بزرگ
کمربند سگک بزرگ
گل‌های مصنوعی سه بعدی: رز‌ها، کاملیا‌ها و آنتریوم‌هایی که اواخر سپتامبر می‌شکفند بین آیتم‌های اکسسوری تابستان، جای خود را باز کرده‌اند. شنل و پرادا از جمله برندهایی هستند که در آخرین کالشکن خود از این ترند رونمایی کرده‌اند.

گل‌های سه بعدی
گل‌های سه بعدی
گل‌های سه بعدی
گل‌های سه بعدی
جیب‌های فراوان: در شلوارهای کارگو (اگر در مورد شلوارهای کارگو نمی‌دانید، می‌توانید به مطلب شلوار کارگو مراجعه فرمایید.) این ترند به شدت خودنمایی می‌کند. این ترند حتی در کیف، کمربند، یا کفش‌های ترندی نیز دیده می‌شود.

دستکش‌های اپرا: این ترند تابستان، در فشن شوها و کالکشن‌های بسیاری دیده شده‌است که با پارچه‌های ارگانزا یا تور بسیار مناسب فصل و به روز است.

ترند دستکش‌های اپرا
ترند دستکش‌های اپرا
ترند دستکش‌های اپرا
ترند دستکش‌های اپرا
مکمل‌هایی از جنس دنیم: کیف‌ها، بوت‌ها و هر آن چیزی که هرگز با پارچه‌ی دنیم در لوک‌ها دیده نشده بود.

ترند مکمل‌های جین
ترند مکمل‌های جین
ترند مکمل‌های جین
ترند مکمل‌های جین
پارچه‌های شفاف: این پارچه‌ی اغواگر به خاطر سبکی و خنکی بسیار، در فصل تابستان دیده خواهد شد. (اگر در مورد پارچه‌های شفاف نمی‌دانید، می‌توانید به مطلب پارچه‌های شفاف مراجعه کنید.)

ترند پارچه‌های شفاف
ترند پارچه‌های شفاف
ترند پارچه‌های شفاف
ترند پارچه‌های شفاف
عطرهای ترندی تابستان ۲۰۲۳
عطر جزو اکسسوری‌های بصری محسوب نمی‌شود و ما به ندرت، نحوه‌ی استفاده از این اکسسوری را در ویدیوهای استایل می‌بینیم؛ اما این آیتم در به خاطر آوردن افراد و استایل آن‌ها تأثیر به‌ سزایی دارد. استفاده از عطر مناسب به نکات متفاوتی بستگی دارد و فصل، یکی از مؤلفه‌های اصلی در انتخاب آن است.
-نت‌های نوستالژیک: با توجه به فراگیر‌شدن ترند ‌Y2K، یکی از راه‌های انتخاب عطر در تابستان، پیروی از این ترند است.
-نت‌های گلی مدرن: بوهای تازه و تمیز همراه با نت فلفل، یکی از ترکیبات مدرن اخیر است. آن‌ها می‌توانند رایحه‌های گلی ساده و قدیمی‌ را از یادمان ببرند.
-عطرهای بدون جنسیت: ترند بدون جنسیت، از پوشاک عبور کرده و به اکسسوری رسیده است. عطرهای بدون جنسیت پیش از این هم در کالکشن‌ها حضور داشتند؛ اما در ترند تابستان ۲۰۲۳ نقش پررنگ‌تری دارند.
-نت باران: رایحه‌ای کلاسیک، نوستالژیک، اصیل و اورجینال برای تابستان که ترکیبی نسبتا جدید است.

عینک‌های ترندی و مناسب تابستان ۲۰۲۳
با وجود اینکه عینک، معمولا به منظور محافظت از چشم در برابر نور خورشید استفاده می‌شود؛ می‌تواند یک آیتم ترندی در فصل تابستان باشد.
اورسایز: این عینک‌ها از دهه‌ی 90 میلادی الهام گرفته شده‌اند. در آن دوره، پاریس هیلتون به عنوان یکی از افراد آیکونیک در استایل‌های خود از این آیتم استفاده می‌کرد. از عینک‌های اورسایز غافل نشوید چرا که در آفتاب تابستان از پوست شما نیز مراقبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *